Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Багаторівневі натяжні стелі

Використання багаторівневих натяжних стель дозволяє перетворити приміщення з мінімальними витратами часу та грошей. Цей варіант відрізняється від класичних однорівневих конструкцій. Його вибирають як у декоративних цілях, так і для зонування простору або підвищення звукоізоляційних характеристик перекриття. За ціною цей варіант коштує набагато дешевше, ніж гіпсокартонні конструкції. А встановлювати його можна і після обробки підлоги та стін, при роботі майже немає пилу та бруду.

Особливості багаторівневих натяжних покриттів

Багатоярусні стелі мають ряд переваг, завдяки яким вони набули популярності серед замовників:

  • Великий вибір матеріалів і фактур, можна досягти різних декоративних ефектів і знайти відповідне рішення.
  • За рахунок конструкції можна приховати огріхи будівництва: перепад висоти, непривабливий вигляд і т.д.
  • Можна згладити недоліки кімнати: візуально розширити простір, надати простір за рахунок грамотного підсвічування і поверхонь, що відбивають.
  • Використовуються лише екологічно чисті матеріали, які є безпечними для здоров'я. Сучасні полотна не виділяють шкідливі речовини, не видають сторонніх запахів і відповідають вимогам безпеки.
  • Ціна за матеріал набагато нижче, ніж при використанні інших варіантів для створення багатоярусних конструкцій. Безкоштовний замір дозволяє заощадити на проекті, замірник запропонує варіанти дизайну, залишиться тільки вибрати.
  • Конструкції підходять для житлових приміщень та офісів. З їхньою допомогою можна зонувати простір, виділити окремі ділянки.
  • Освітлювальні прилади вбудовуються у поверхню, всі комунікації ховаються під полотном. Можна використовувати як вбудовані світильники, так і класичні люстри або світлодіодну підсвітку.

Також є кілька мінусів:
  • не можна натягнути полотно без спеціального устаткування;
  • деякі види не пропускають вологу і повітря, хоча це може бути плюсом - якщо сусіди затоплять вас, вода буде накопичуватися в плівці;
  • безшовні полотна можна ставити лише за ширини приміщення до 5 метрів;
  • матеріал легко розтягується, але ушкоджується гострими предметами.

Особливості використання в інтер'єрі

Багаторівневі стелі дозволяють вирішити низку проблем, вони підходять у кількох ситуаціях. Наприклад, для додаткової звукоізоляції стельового перекриття. Застосування акустичного полотна разом із звукопоглинаючими плитами дозволяє знизити звукопередачу в кілька разів.

За рахунок дворівневих чи багаторівневих систем можна приховати об'ємні інженерні комунікації, вентиляційні елементи тощо. І тут робиться індивідуальний проект. Зонування приміщення також можна зробити за рахунок стель. У цьому випадку продумуються функціональні зони та освітлення.

Багаторівнева стельова система може стати головним елементом оформлення приміщення за рахунок авторських рішень та грамотного вибору фактури та кольору матеріалів, що використовуються.

Для приміщень з підвищеним рівнем вологості (ванни, кухні, коридори тощо) краще використовувати водостійкі матеріали. У вітальнях, спальнях, дитячих та інших житлових кімнатах обмежень щодо вологостійкості немає.

Матеріали, з яких виготовляють багатоярусні стелі

Можна розділити матеріали на дві групи. Кожна з них має свої особливості, які треба враховувати під час вибору.

Натяжні полотна з ПВХ

Є тонкою плівкою з полімерних матеріалів, яка розтягується при нагріванні. Основні відмінності:

  • Матеріал не пропускає вологу та повітря.
  • Вартість квадратного метра низька, особливо у бюджетних лінійок.
  • Є як глянцеві, так і матові варіанти. Ступінь відбиття поверхні може відрізнятися.
  • Окремий вид – полотна з фотодруком. На них можна наносити будь-які зображення від неба до повноцінних картин.
  • Якщо планується використовувати систему з підсвічуванням зсередини, краще вибирати спеціальні напівпрозорі матеріали, що розсіюють світло.
  • Різьблені стелі - нове рішення, де основою є полотна одного кольору, а зовнішньою частиною з вирізами іншого кольору. Прорізи можуть мати різні розміри та форму, з них складаються композиції та візерунки.

Сатинові багаторівневі стелі

Це другий різновид, який має свої особливості. Це тканина зі спеціальним просоченням. Добре тягнеться та тримає форму, забезпечуючи оригінальний вигляд.

Сатинове полотно має характерний шовковистий блиск, що подобається багатьом замовникам і підходить для розкішних інтер'єрів. Матеріал екологічний і не містить у собі шкідливих речовин. Але вологість він переносить набагато гірше, ніж ПВХ.

Види багаторівневих стель

Є різні варіанти в залежності від кількості рівнів та форми. Варто розібратися в особливостях, щоб вибрати те, що підійде найкраще.

За кількістю рівнів

Багатоярусні стелі можна поділити на 3 види залежно від кількості рівнів:

  1. Двохрівневі - найпоширеніші. У цьому випадку використовуються різні варіанти конструкцій, це може бути поглиблення посередині або парящі елементи з підсвічуванням по периметру. За рахунок дизайну можна досягти незвичайних ефектів і надати кімнаті оригінальності.
  2. Трирівневі складаються з елементів, розташованих на трьох рівнях, за рахунок чого простір здається більшим. Це можуть бути як чіткі геометричні елементи, так і плавні деталі або поєднання різних рішень. Не підійдуть для приміщень з невеликою висотою, оскільки забирають багато простору.
  3. Чотирирівневі конструкції – найскладніші. Підходять тільки для кімнат з високими стелями і коштують набагато дорожче через складність створення каркасу та велику кількість деталей.

Найчастіше замовники вибирають дворівневі конструкції, оскільки вони обходяться дешевше, а монтаж займає небагато часу. Три-і чотирирівневі системи робляться за спецзамовленням, що сильно підвищує вартість і збільшує час, необхідний для встановлення.

За формою

Багаторівневі конструкції можуть мати різну форму, все залежить від обраного варіанта оформлення та особливостей приміщення. Найчастіше споруджуються такі варіанти:

  1. Багатоступінчасті. Це рівні елементи, розташовані на різному рівні. Це можуть бути як окремі деталі, так і більші частини, наприклад, виступ по центру або обрамлення по периметру.
  2. Хвилеподібні. Плавні лінії виглядають набагато цікавіше за прямі, тому часто використовуються при встановленні натяжних стель. Варіантів реалізації безліч, все залежить від розмірів приміщення та побажань замовника.
  3. Авторські проекти. Можна зробити стелю не рівною, а хвилеподібною, або ж оформити його у вигляді конуса, що опускається в центрі. Також часто натягуються арки, створюють плавний перехід стінки в стелю.

Догляд за багаторівневими натяжними стелями

Догляд за багаторівневою системою нітрохи не складніше, ніж за однорівневою. Іноді необхідно чистити поверхню з використанням засобу для миття скла. Щоб не залишалося розводів, після миття поверхня протирається серветкою з мікрофібри.

Термін гарантії – 12 років, це мінімальний період, протягом якого зберігається ідеальний вигляд. За нормального догляду він прослужить набагато довше.

За порушення цілісності наші фахівці проведуть ремонт за пару годин. А якщо вас затоплять сусіди згори, після зливу води майстри натягнуть полотно заново.

Що впливає на ціноутворення

Вартість складається з кількох пунктів:

  1. Площа приміщення.
  2. Вид і якість матеріалу (французькі полотна на порядок дорожчі за інші).
  3. Кількість та тип світильників.
  4. Наявність підсвічування.
  5. Особливості конструкції, дизайн стелі.
Можна використовувати калькулятор на сайті для орієнтовного розрахунку.

Які підготовчі роботи варто провести перед встановленням

Перелік робіт мінімальний, але певну підготовку провести потрібно:
  • Поверхня очищається від бруду і оздоблення, що відшаровується, щоб на полотно нічого не падало.
  • Прокладаються необхідні комунікації (проводка, вентиляція).
  • Меблі вкриваються плівкою, щоб на них не потрапляв пил. Іноді їх потрібно зрушити, щоб не створювати перешкод під час встановлення

    Рекомендації щодо вибору багаторівневих стель

    Щоб не помилитися при виборі, варто пам'ятати про таке:

    • Перегляньте приклади з фото, щоб знайти те, що найбільше підійде для конкретної кімнати.
    • Визначтеся з типом матеріалу та кількістю ярусів (краще проконсультуватися із технологом, що проводить замір).
    • Не заощаджуйте на якості полотна.
    • Продумайте колірне оформлення.
    • Визначтеся з освітлювальними приладами та їх розташуванням.

    Замовляючи багатоярусну стелю у компанії Mirem, ви отримуєте якісну конструкцію з гарантією 12 років. Ми працюємо у Києві та Київській області. Телефонуйте і ми запропонуємо рішення для вашого дому.
    Інші види натяжних стель
    Вибирайте, що вам до душі
    Безкоштовний замір
    Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
    Приклади цін
    Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
    Спальня
    Прямокутник
    3275 грн.
    Площа: 9 кв.м
    Периметр: 12 м
    Кути: 4 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи
    Зал
    Коло
    2604 грн.
    Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
    Периметр: 6,3 м
    Кути: 0 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи
    Прихожа
    Багатокутник
    3674 грн.
    Площа: 9,5 кв.м
    Периметр: 14 м
    Кути: 6 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи