Для початку давайте розберемося в технології встановлення натяжної стелі. По периметру приміщення монтується профіль (каркас), потім фіксується полотно (під впливом теплової гармати). Підігрів полотна забезпечує рівний і гладкий вигляд стелі, а також за рахунок натяжки дає йому міцність.
Гарпунна система установки передбачає усадку на 6-8%, що дозволяє забезпечити рівну та міцну натяжку.
Провисання натяжної стелі відбувається з різних причин:
- затоплення
- уламки, тріщини основної стелі
- повітря між основною та натяжною стелею (це може бути як повітря, так і тріщини у фасадах або перекриттях)
Норма провисання натяжної стелі відповідно до стандартів становить 1% від діагоналі кімнати. Наприклад у кімнаті 3*5м діагональ 5.81 м. З цього випливає, що провисання 5-6 см є нормою.
Але в будь-якому випадку не потрібно піддаватися паніці.
У разі затоплення вода зливається, стеля прогрівається і підсушується, і чудово ставиться назад.
У разі повітря під полотном є кілька варіантів вирішення питання. Наш технолог може запропонувати встановити вентиляційні решітки, кільця - у такому разі повітря буде виходити через отвір і полотно самостійно стане на місце. Є й більш трудомісткий варіант – демонтаж частини полотна. Полотно демонтується у передбачуваному місці потоку повітря, щілини герметизують силіконом, герметиком, піною та полотно ставиться назад.
У жодному разі не можна самостійно гріти або проколювати полотно! Найкраще зверніться за допомогою до фахівців нашої компанії.