Слава ЗСУ! Разом до перемоги!

Однорівневі натяжні стелі

Натяжні стельові системи – сучасне, функціональне рішення для дому. Популярність пояснюється просто: легкий монтаж, рівна поверхня, приховування будь-яких дефектів, великий вибір дизайну, стильний вигляд. Вони прикрашають інтер'єр та задають стиль приміщення. Вбудоване підсвічування перетворить кімнату і зробить її унікальною.

Характеристики однорівневих стель

Однорівневі натяжні стелі не з'їдають багато простору, тому встановлюються найчастіше в міських квартирах і приватних будинках з класичними габаритами. Така конструкція забирає не більше 3-4 см висоти. Полотно дуже міцне, витримує до 100 літрів води на 1 кв.м.

Переваги і недоліки

Популярність пов'язана з їх перевагами:

  • збереження вільного простору;
  • економія матеріалу;
  • простий та швидкий монтаж;
  • тривалий термін служби;
  • можливість зняття та переустановки в інше приміщення;
  • маскування дефектів, нерівностей, неакуратних стиків, комунікацій, труб;
  • рівна поверхня без вирівнювання основи;
  • можливість поділу кімнати на окремі функціональні зони;
  • вологостійкість;
  • екологічно чисті та безпечні для здоров'я матеріали;
  • простий догляд;
  • порівняно низька ціна.

Не можна не згадати про недоліки, які слід враховувати при виборі конструкції:
  • тканинні полотнища не затримують вологу;
  • потужність освітлювальних приладів обмежена;
  • небезпека механічних ушкоджень.

Принципи побудови однорівневої підвісної конструкції

Підвісні системи з одним рівнем передбачають встановлення каркасу. Це можуть бути профілі, підвіси, краби, гнучкі вставки, кільця. Каркас монтують на стіни або зверху периметром. Для фіксації використовуються дюбелі. Якщо площа велика, рекомендується ставити додаткові профілі поперечні, це врятує від провисання в середині. Матеріал та дизайн підбираються за стилем, призначенням приміщення. Полотно вирізається з урахуванням виступів, плінтусів, труб та інших архітектурних особливостей.

Різновиди одноярусних натяжних полотен

Натяжні стелі - стильний і унікальний спосіб оздоблення сьогодні. Глянцеве, матове, кольорове покриття ніколи не виглядатиме нудно та одноманітно. Дизайнери пропонують великий вибір сюжетів, фактур, візерунків, які дозволяють отримати витвір мистецтва.

За фактурою однорівневі натяжні полотна можуть бути:

  • глянцеві – візуально додають світло та розширюють приміщення;
  • матові: імітують побілку або якісну штукатурку;
  • металік - глянець, що зовні нагадує блиск металу, відмінне рішення для стилю хай-тек;
  • сатинові - щось середнє між матом та глянцем, робить кольори та малюнки яскравішими, глибшими;
  • фактурні – імітують різні натуральні матеріали, аксесуари: камінь, дерево, пісок, замшу, оксамит

    Як щодо стель з підсвічуванням?

    При встановленні необхідно одразу визначитися з освітленням, оскільки світильники монтуються одразу. Освітлювальні прилади можуть помітно змінити всю кімнату.

    Як елементи освітлення використовуються світлодіодні стрічки або точкові світильники. Потужність підсвічування не є небезпечною для плівки або тканини, але при цьому вони дають достатнє освітлення. При виборі світильників необхідно дотримуватись гранично допустимої потужності – 60 ватт.

    Найкращий спосіб – використовувати безпечні світлодіодні лампи. Для натяжних систем потрібно вибирати світильники з широкими бортами. Борти захистять полотнище від вигорання під дією лампи.

    Використання освітлення дає можливість отримувати різні варіанти дизайну:
    • парящі стелі - найпопулярніше рішення з використанням світлодіодної стрічки, яка кріпиться по периметру до основних монтажних робіт, такий варіант створює ефект польоту;
    • внутрішнє світло дає відчуття світіння та передбачає використання світлодіодної стрічки з напівпрозорою плівкою, світлодіодка монтується на перекриття панелями, а зверху натягується полотнище;
    • зонування - відмінний варіант для студії або при необхідності виділити у приміщенні окремі локації, для отримання ефекту використовують точкове світло.

    Для достатнього освітлення в темний час використовують комбіноване освітлення.

    Класифікація полотен за типом матеріалу

    Полотна відрізняються не тільки фактурою, а й матеріалом, а також способом виготовлення. За матеріалом виготовлення вони можуть бути плівковими (французькими) та тканинними (поліефірна тканина). Плівкові виготовлені із ПВХ. Вони характеризуються вологостійкістю, міцністю, але бояться механічних ударів. Перевага плівки – у великому виборі фактур, кольорів, дизайнів. До того ж плівка коштує дешевше, ніж тканина.

    Тканинні стелі виготовлені з полотна, яке оброблено спеціальними розчинами для посилення експлуатаційних характеристик. Це робить покриття міцним, несприйнятливим до перепадів температур.

    За типом крою полотнища можуть бути шовними та безшовними. Шовні покриті гіпсокартоном і кріпляться чотирма способами: гарпунним, безгарпунним, шпальним або безщілинним. Безшовні стелі покриті поліестером або поліуретаном, а тип кріплення у них один - безгарпунний.

    Стилі та підбір під інтер'єр

    Стиль складається з деталей, серед яких важливу роль має стельове покриття. Верх повинен бути гармонійно вписаний в інтер'єр, щоб не було дисонансу. При виборі необхідно орієнтуватися за основними стилями:

    • класика;
    • модерн;
    • хай тек;
    • ф'южен;
    • мінімалізм;
    • етно.

    Для класики характерне переважання білого, світло-бежевого, молочного. Фактура краще мат або сатин. Якщо в залі багато дорогих декорацій можна вибрати фактуру під мармур, замшу або шкіру.

    Модерн – це яскраві відтінки, фотодрук, багато глянців та дзеркал. У цьому стилі можна спробувати останні новинки дизайнерського оформлення: імітація неба, паряща стеля, приховане світло.

    Етно передбачає використання візерунків, завитків, незвичайних орнаментів. Чудово виглядає сатин. Кольори – світлі. Хай-тек - це велика кількість металу, глянцю, незвичайних варіантів освітлення.

    Цікаві рішення та тренди

    Сьогодні розробники пропонують все більше різних варіантів оформлення та цікавих рішень. На зміну однотонній стельовій плитці або побілці приходять яскраві орнаменти, фотодрук, фактурні конструкції.

    Візерунок можна змінювати "за помахом руки", достатньо лише натиснути вимикач прихованих світильників. Стильно виглядають різнокольорові рейкові системи, які зонують кімнату.

    Актуальне створення акцентів за допомогою фотодруку чи трафаретного малюнка. Не втрачає популярності і залишається на піку трендів імітація зоряного неба.

    Поради та рекомендації щодо вибору однорівневих натяжних стель

    У дитячій будуть актуальні стелі з малюнками чи фотодруком. Краще вибирати нейтральні сюжети, а не улюбленого мультгероя, оскільки у дітей швидко змінюються уподобання, тож за пару років малюнок набридне.

    Для спальні краще підбирати нейтральні відтінки. Це можуть бути однотонні глянцеві чи матові покриття спокійних кольорів, фактурні варіанти, небо. Мерехтіння світлодіодів допоможе швидше заспокоїтися і заснути.

    У коридорі, прихожій, ванній кімнаті ставлять плівкові ПВХ, оскільки вони характеризуються високою вологостійкістю, що виключає ризик затопити кімнату. У систему обов'язково монтують люстру, оскільки в цих приміщеннях завжди недостатньо природного світла. Поперечні малюнки чи фактура візуально розширять кімнату, а світлі тони та глянець зроблять приміщення просторішим.

    Монтаж однорівневих натяжних стель: правила та принципи

    Монтувати системи нескладно, оскільки вони мало важать та не вимагають спецінструментів. Майстри монтують натяжні конструкції за 4-5 годин. Будівництво починають із замірів та розмітки, а закінчують кріпленням. При установці необхідно дотримуватись правил безпеки та рекомендацій професіоналів.

    Монтаж проводиться у кілька етапів:
    1. підготовка – розмітка, заміри, прокладання електропроводів;
    2. встановлення кріплень;
    3. монтаж комплектуючих;
    4. фіксація полотна.

    Полотнище розтягують по довжині та ширині кімнати та прогрівають до 70 градусів. Нагрітий матеріал стає еластичнішим і легко закріплюється в пазах профільної конструкції. Після вихоложання монтують світильники.

    Замовити з вигодою однорівневі натяжні полотна європейської якості у Києві та Київській області за прийнятною вартістю можна у компанії Mirem. У каталозі представлені тканинні та плівкові системи будь-якої фактури. Гарантія на стелі – до 12 років. Отримати консультацію та замовити натяжні системи можна за телефоном або на сайті. Тут можна розрахувати ціну за матеріал самостійно на онлайн-калькуляторі. При оформленні замовлення в подарунок іде безкоштовний замір.

    Поради та рекомендації щодо догляду

    Натяжні конструкції невибагливі в обслуговуванні. Для підтримки чистоти та акуратного вигляду рекомендується періодично чистити стелю від пилу. Фахівці обробляють покриття пиловідштовхуючим складом, тому прибирання потрібно не частіше одного разу на 3-4 місяці.

    Під час прибирання не можна сильно тиснути на полотно, оскільки його можна легко пошкодити. Для очищення використовують м'яку ганчірку або серветку. Хімічні засоби застосовувати для прибирання не можна, для глянцевих поверхонь можна використовувати засіб для миття скла.

    Однорівневі натяжні стелі – найкращий варіант для ремонту. Вони додадуть інтер'єру оригінальності, стануть "родзинкою". Великий вибір фактур, зображень, кольорів робить покриття ненудними та самобутніми.
    Інші види натяжних стель
    Вибирайте, що вам до душі
    Безкоштовний замір
    Наш майстер приїде до вас, проведе всі заміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на замір по Києву - безкоштовний.
    Приклади цін
    Ця інформація для вашої зручності. Вартість завжди прораховується індивідуально у кожному випадку, оскільки часто є нюанси в роботі та матеріалах для натяжної стелі.
    Спальня
    Прямокутник
    3275 грн.
    Площа: 9 кв.м
    Периметр: 12 м
    Кути: 4 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи
    Зал
    Коло
    2604 грн.
    Площа: 3,14 кв.м (діаметр 2 м)
    Периметр: 6,3 м
    Кути: 0 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи
    Прихожа
    Багатокутник
    3674 грн.
    Площа: 9,5 кв.м
    Периметр: 14 м
    Кути: 6 шт.
    Освітлення: 1 точка
    Монтажні роботи